Moderní autodoplňky do vašeho auta

Vhodné autokoberce a autopotahy pro váš vůz

Řidiči vozů se občas rozhodnou pro změnu a dopřejí interiéru svého vozu nový design autopotahů. A vybírat mohou z rozlišných barev a textilních materiálů. Prakticky si mohou zakoupit autopotahy univerzální, které jsou buď barevné nebo spíše klasických barev. Jsou vhodné do všech typů aut i na sedadla s bočními airbagy. Autopotahy šité na míru jsou vyrobeny přesně dle přání klientů. DO konfigurátoru jednoduše zadáte značku a model vozidla, vyberete materiál a barvu vašich potahů a po vytvoření objednávky potom už jen čekáte na jejich výrobu. Autopotahy šité na míru jsou propracovanější díky své individuální výrobě a skvěle padnou na sedačky vašeho vozu.

Při nákupu auta je interiér opatřen pouze jedním typem autokoberců, až už textilních nebo gumových. Přikoupit si tedy můžete i jejich druhý typ, jelikož do každého počasí a použití vozu se hodí jiný typ. V létě si rádi do svého auta vložíte autokoberce textilní, které jsou příjemné na dotek, v zimě naopak uvítáte gumové autokobere, které váš vůz ochrání před znečištěním a proniknutím vody na podlahu. I autokoberce se prodávají jako univerzální nebo přesné. Autokoberce šité na míru mají zvýšený okraj, jsou tedy velice praktické pro udržení čistoty v interiéru.

Objednání autopotahů, autokoberců a dalších autodoplňků přes internet je nejjednodušším způsobem nákupu, jelikož ušetříte tolik cenný čas. Navíc vám jsou produkty doručeny téměř až do domu v závislosti na objednané službě doručení. Mnoho internetových obchodů kromě výbavy do aut nabízí i další produkty jako jsou koberce, rohože nebo nášlapy na schody, kromě auta tedy můžete plně zařídit i vaši kancelář či byt.

28. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Re: Gumové autokoberce: Viděl jsem už i... 3 Martin 17. 12. 2012
Gumové autokoberce: Dělají se... 3 Lída 12. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...