Moderní autodoplňky do vašeho auta

Kvalitní mytí aut v bezkontaktní myčce

Vlastníte pneuservis a rádi byste Vaše služby rozšířily o možnost mytí aut v modulárních mycích boxech? Toto mycí zařízení je vhodné umístit do lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Takovými lokalitami jsou větší menší až středně velké obce. Kromě standardních služeb v oblasti autoservisu, čištění interiéru vozidel, diagnostiky automobilu či geometrie kol a mnohého jiného můžete Vašim zákazníkům nabídnout také tuto novinku s portálovou myčkou.

Pořízení mycích modulárních boxů Vám pomůže přilákat nové klienty, kteří na základě Vámi poskytnutých kvalitních služeb budou šířit dobré reference také mezi ostatními lidmi. Při pronájmu či koupi mycích modulů BKF CarWash získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF. Bezkontaktní automyčka disponuje šesti mycími programy, které se postarají, jak o základní ošetření Vašeho automobilu, tak o bonusovou službu, kterou je postřik ráfků. Tento program je volitelný a obsahuje aplikaci čisticího prostředku na ráfky.

To pomáhá odstranit nánosy a usazeniny brzdových čelistí. To vše probíhá za pomoci změkčené vody pod nízkým tlakem. Více se o jednotlivých mycích programech dovíte na této webové adrese bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. Modulární mycí boxy od BKF CarWash disponují bočními rotačními kartáči se systémem vychýlení a možností mytí přední a zadní části vozidla. Automyčky jsou vybaveny také kartáčem na mytí kol. K dokonalému fungování mycích programů slouží čtyři čerpadla na dávkování čisticích prostředků, jako je aktivní pěna, šampón, vosk a sušicí prostředek.

22. 12. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...