Moderní autodoplňky do vašeho auta

Automyčky jsou šancí pro podnikatele

Přemýšlíte o tom, že byste se rádi pustili do podnikání a váháte, kterou oblast si vybrat? Zamyslete se nad tím, co by mohlo mít ve vaší lokalitě úspěch. Jednou z možností, která by mohla fungovat je mytí aut.

Potenciál automyček

Možná se vám to bude na první pohled zdát divné, ale podívejte se kolem sebe, kolik aut denně potkáváte a v jakém jsou stavu. Lidé si na pohodlnou dopravu automobilem jednoduše zvykli a pokud tu možnost mají, tak ji plně využívají, proto jsou naše silnice tak zaplněné a logicky auta, která jezdí, je potřeba také umývat. Automyčky jsou sice poměrně hojně zastoupeny, ale na druhou stranu, stále se u nich tvoří velké fronty, z čehož vyplývá, že v této oblasti pořád dřímá velký potenciál. Navíc se v poslední době těší čím dál větší oblibě bezkontaktní mycí boxy, což je vlastně samoobslužná myčka aut, která řeší dilema mnoha řidičů. Ne každému totiž vyhovují klasické kartáčové myčky, ať už z k tomu mají jakékoliv důvody. Zejména majitelé nových vozů s choulostivými odstíny se řidiči z obavy poškrábání nového laku vyhýbají klasickým kartáčovým myčkám a upřednostňují právě bezkontaktní myčky. Jestliže máte dostatečné finanční možnosti a vhodný pozemek, disponující potřebnými inženýrskými sítěmi, pak se podívejte na stránky společnosti BKF CarWash, které najdete pod tímto odkazem bkfcarwash.cz. Tato společnost působí na trhu, právě v oblasti automyček a mycích boxů, již desítky let a dá se říct, že velmi úspěšně. S jejich automyčkami se můžeme setkávat na různých místech v rámci Evropy.

Mycí boxy za pár týdnů

Výstavba automyčky se samozřejmě neobejde bez potřebné dokumentace, jako je stavební povolení, územní rozhodnutí, kolaudační listina a další. Přesto není proces výstavby myčky aut nijak zdlouhavý. Samotné stavební práce se pohybují v řádu několika měsíců, či spíše týdnů. Po vyřízení všech formalit už se můžete těšit na své nové zákazníky. 

21. 02. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...