Moderní autodoplňky do vašeho auta

Autodoplňky

Základem vybavení interiéru každého vozu jsou kvalitní autokoberce a autopotahy. Někteří řidiči volí značkové produkty odpovídající typu a značce jejich vozidla pro zachování prestiže, jiní hledají dobrý poměr kvalita-cena-výkon. V obou případech však pečlivě vybírají takové modely, aby odpovídaly designu auta. Ve výprodejích mohou snadno narazit i na levné koberce a potahy do aut a ušetřit peníze na jiné doplňky pro jejich vůz.

Jak autokoberce, tak autopotahy, se prodávají buď univerzální, nebo přesné. Autopotahy šité na míru přesně kopírují tvar sedadla vozu. Řidič si před jejich objednáním zvolí barvu a materiál textilie a dle rozměrů sedadla je dodavatel následně ušije. Dodací lhůta se odvíjí v závislosti na množství objednávek, většinou je však zboží doručeno do jednoho týdne.

Autokoberce se prodávají ve dvou druzích – textilní nebo gumové. Rodiny s dětmi nebo řidiči, kteří v interiéru často převážejí různé věci nebo zvířata volí na celý rok autokoberce gumové. Dají se lépe udržovat a čistit a nepropouští vodu ani jiné nečistoty. Textilní koberce působí jemně a jsou vhodné především v létě. Objevují se spíše v manažerských a podnikatelských autech, u kterých se klade důraz na vzhled interiéru.

Vzhledem k vyšší poptávce po jiných doplňcích automobilů, než jsou pouze vany do aut, autokoberce, loketní opěrky a podobně, nabízejí mnohé obchody i další výrobky, které hezky doplňují interiér vozu. Mezi oblíbené produkty patří cestovní ramínka pro přepravu formálních oděvů, cestovní polštářky, především pro spolujezdce, držáky mobilních telefonů a teploměrů, nosiče na kola nebo potahy na volant. Všechny tyto produkty jsou praktické a mají své místo v interiéru vozu.

28. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
autopotahy: zkus pohledat na... 0 Jarda B. 21. 12. 2012
Vzorované autopotahy: Nevíte, kde koupit... 2 Lukáš 11. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...