Moderní autodoplňky do vašeho auta

Jezděte pohodlně s autopotahy na míru od Vopi

Pořídili jste si nové auto a rádi byste jeho interiér ochránili před brzkým znečištěním? Vybavte vnitřek Vašeho automobilu autokoberci od Vopi. Tato společnost vyrábí a nabízí kvalitní autokoberce dvou typů. Elegantní vzhled Vašeho automobilu zvýrazní kvalitní textilní autokoberce, které lze u Vopi pořídit za vynikající nízkou cenu. Navíc Vopi je schopno vyrobit autokoberce dle pracovního vytížení za pouhý jeden den. Textilní autokoberce lze vyrobit přímo na míru Vašeho motorového vozidla. Můžete si je objednat také se značkou a typem Vašeho automobilu. Dokonce si na ně můžete nechat natisknout Vaše jméno nebo přezdívku.

Druhou možností jsou gumové autokoberce. Ty pro nejrozšířenější typy automobilu se nachází trvale ve skladech společnosti Vopi. Ty, které ve skladech nenajdete, Vám Vopi velmi rychle dodá. K velmi vyhledávanému typu zboží náleží také oboustranné koberce do kufru. Ty jsou přednostně určeny pro modely aut značky Škoda. Autokoberce do kufru lze použít z obou stran. Jedna strana je vyrobena z textilu a druhé z materiálu TPE, jež je podobný svými vlastnostmi gumě. Koberec je navíc obšit lemovkou.

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete také prvotřídně ušité autopotahy na míru. Vybrat si je můžete zde www.vopi.cz. Autopotahy na míru jsou vyráběny v nejrůznějších motivech i barvách. Také materiály mohou být různorodé. Pohodlnost zaručí celolátkový materiál a podvrstvení molitanem či vatelínem. Autopotahy na míru si zamilujete také pro to, že perfektně okopírují tvar sedadla Vašeho vozidla.

27. 07. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...