Moderní autodoplňky do vašeho auta

Priority automyčky BKF CarWash

Rozhodli jste se v novém kalendářním roce rozšířit Vaše podnikání a rádi byste ve Vašem autoservise nabídli zákazníkům nové služby? Vsaďte na automyčky společnosti BKF CarWash a začněte se zajímat o prodej automyčekod této firmy.

Jaké existují typy automyček?

Společnost BKF CarWash dává na výběr ze dvou možností samoobslužných automyček. Kontejnerové automyčky se doporučují používat především v místech s vysokou a střední intenzitou provozu. Tento typ automyček se osvědčil především při používání vyššího počtu mycích boxů. Celá technologie je umístěna v technickém kontejneru. To poskytuje komfort především v zimních měsících. U kontejnerových automyček je možné zvýšit také bezpečnost používání hotovostních plateb. Oproti tomu modulární myčky jsou považovány za výhodnou alternativu kontejnerových myček. Své uplatnění nachází především v místech se střední a nízkou intenzitou provozu. Modulární myčky se používají také jako prostředky k rozšíření nabízených služeb již existující podnikatelské činnosti. Obrovskou výhodou modulárních myček je úspora místa, neboť modulová myčka zabírá viditelně menší plochu, než samotná myčka kontejnerového typu. Kromě toho modulární myčka vypadá velmi elegantně a zalíbí se lidskému oku.

Jaká jsou kritéria pro umístnění automyčky BKF CarWash?

Dříve, než zvážíte všechny pro a proti a rozhodnete se, který typ automyčky je tím pravým právě pro Vás. Je třeba odpovědět si na několik otázek. Velmi důležitou skutečností, kterou rozhodně nelze opomenout je fakt, zda jste schopni automyčku zasadit do atraktivní lokality. K výstavbě je samozřejmě důležitá také vhodná parcela. Pozemek, který je určený k výstavbě myčky, musí splňovat tři základní kritéria. Je třeba totiž zabezpečit inženýrské sítě, zvolit již zmíněnou atraktivní lokalitu a vybrat přiměřenou lokalitu. Za atraktivní místo je považována taková lokalita, kde se obvykle pohybuje velký počet osob. Obvykle jsou jím myšlena například čerpací stanice, stanice LPG, obchodní centrum, supermarkety, obchody či diagnostické stanice apod.

27. 12. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...