Moderní autodoplňky do vašeho auta

Jakou bonusovou službu nabídnout v prodejně autokoberců?

Jste majiteli prodejny zabývající se prodejem autokoberců a různých automobilových doplňků a rádi byste Vaším klientům nabídli také jiné služby? Dopřejte jim možnost bezstarostného mytí aut právě ve Vaší prodejně. 

Kde všude je možné umýt auto automyčkou BKF CarWash?

S myčkou aut BKF CarWash budou spokojeni nejen Vaši zákazníci, ale také Vy. Byly vyvinuty tak, aby odpovídaly potřebám s nízkou až střední intenzitou mytí. To znamená, že jsou hojně využívány především v menších až středně velkých obcích. Setkat se s nimi jako s doplňkovou službou běžně můžete ve venkovských provozovnách a prodejnách. Je možné je stavět také jako doplněk u čerpacích stanic, stanic technické kontroly a pneuservisů. Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti, při čekání na natankování pohonných hmot, se neplánovaně rozhodnete, že z kapoty auta odstraníte prach nebo špínu. S automyčkami BKF CarWash bude mytí aut zábavou pro řidiče i jejich spolucestující. 

Výhody myček aut od BKF CarWash

Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu každého motorového vozu. Z auta budou odstraněny nánosy prachu, špíny i usazeniny z brzdových deštiček. Celý mycí proces probíhá za pomoci šetrných chemikálií a vhodně upravené vody. Karosérie se bude znovu blyštět po nanesení tenké a tvrdé vrstvy vosku. Díky vysoké teplotě tato vrstva přilne ke karoserii a auto vypadá jako nové. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete k přečtení zde bkfcarwash.cz. Nadšeni však nebudete pouze z mycích služeb, ale také bonusových věrnostních programů. K té nejoblíbenější patří především možnost bezhotovostní platby.

27. 09. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...