Moderní autodoplňky do vašeho auta

Dokonalé mytí motorového vozidla

Samoobslužné autotomyčky BKf CarWash milují nejen jejich majitelé, ale také jejich uživatelé. Sledujte proto aktuální nabídku prodeje automyček BKF CarWash a vyberte si tu pravou také pro Vaše podnikání.  Samoobslužné automyčky slibují velký podnikatelský potenciál, navíc umožňují snadnou manipulaci a cenově příznivou údržbu. Samoobslužné automyčky nevyžadují neustálý kontakt zaměstnance, neboť uživatel zvládne hravě očistu svého motorového vozidla sám.

Jakou vybrat automyčku?

Automyčky od společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/ jsou vybaveny standardními mycími programy, které se postarají o dokonalou očistu každého motorového vozidla. Navíc je možné je dovybavit širokou škálou doplňků a získat tak nadstandardně vybavenou základní verzi. Společnost BKF CarWash vyrábí automyčky s velkým rozmyslem a bere potaz také na aktuální novinky. Potenciální majitelé nejčastěji volí mezi kontejnerovými automyčkami a modulárními automyčkami. Zatímco prvně jmenovaný typ automyčky se skvěle hodí především do míst, kde dochází k vysoké a střední intenzitě provozu, modulární automyčky jsou považovány za skvělou alternativu kontejnerových automyček. Modulární automyčky najdou uplatnění v místech se střední a nízkou intenzitou provozu. Za hlavní výhodu modulárních automyček lze považovat především úsporu místa. Kontejnerové automyčky si zamilujete pro jejich schopnost poskytnout vysoký komfort obslužnosti a zabezpečit přitom příjem bezhotovostních plateb. Kontejnerové automyčky navíc v sobě obsahují prostor k uskladnění chemických prostředků.

Prodej portálových automyček

Portálovými automyčkami oslovíte především ty klienty, kteří neradi používají samoobslužný systém. Portálové automyčky jsou vybaveny třemi samostatně ovládanými kartáči, které umožní optimální polohu kartáčů tak, aby dokázaly dokonale zbavit prachu a špíny karoserii i vyleštit každé místo na autě. Chemické přípravky dávkované šesti čerpadly aplikují dokonalé dávkování chemického přípravku pro každé mytí. Chemické přípravky jsou určeny pro mycí programy, jako je nanesení aktivní pěny, šamponu, vosku, lesku či očistu poklic a ráfků.

25. 05. 2021

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...