Moderní autodoplňky do vašeho auta

Motto zážitky

Rádi byste zažili něco netradičního, avšak chybí Vám inspirace? S Firmou na zážitky – Allegria budete mít nápadů víc než dostatek. Na své si zde přijdou jak dámy, tak pánové. Navíc zde najdete vždy skvělé nápady na dárky pro Vaše nejbližší. Ty, kteří si rádi vychutnávají rychlou jízdu nebo jízdu v terénních automobilech, určitě nadchne jízda hummerem.  Během necelé hodinky si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je řídit civilní vůz H2. Lektor Vám během patnácti minut sdělí veškeré potřebné instrukce k řízení tohoto automobilu a následně se budete moci za jeho doprovodu během půlhodiny prohánět na terénní dráze.Více informací naleznete zde: www.firmanazazitky.cz/jizda-hummerem.

Ti, kteří si rádi dopřejí rychlou jízdu ve svém automobilu, si přijdou na své při řízení Ferrari 458 Italla. Tento typ Ferrari představuje nástupce slavného typu F430. Jak se řídí tento automobilový miláček, si budete moci vyzkoušet hned během dvou okruhů. Poprvé si vyzkoušíte řízení Vy a druhý okruh místo Vás bude řídit odborník, který Vám ukáže čeho je Ferrari loket. Při jízdě ve Ferrari se budete cítit jako králové.

To však nejsou všechny automobilové zážitky, které pro Vás Firma na zážitky připravila. Se zakoupením poukazu na webové stránce této společnosti si můžete vyzkoušet, jak té je stát se závodním pilotem na okruhu. Spoustu legraci si užijete také při jízdě na čtyřkolce. Při čemž dojdete ke zjištění, že je to úplně něco jiného než řídit Adventure. Do sytosti si budete moci užít průjezdy vodou  i blátem, výjezdy, sjezdy, průjezdy motokrosovou i superkrosovou dráhou. Připraven je rovněž uměle vytvořený drsný terén pískoviny a projet se budete moc také na terénu bývalého tankodromu. 

24. 04. 2014

Diskuze k článku

Jízda ve Ferrari - co dál? (Patrik N.) 23. 08. 2014 Odpověď

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už vyzkoušel, bylo to naprosto super!!! Poradíte, co dalšího bych měl zkusit?

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Jaké oblečení na motorku
Jednodílnou kombinézu nebo kalhoty a bundu? Tuhle otázku řeší většinou ti z Vás, kteří se...
(22. 11. 2012)
Druhy koberců
Při výběru koberce je nutné zvážit, kde bude koberec umístěn a jakou funkci bude plnit.Základním...
(22. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

Ahoj, jízdu ve Ferrari jsem už...
V jednom autě mám...
Potahy do auta (17. 02. 2014)
Dobré dopoledne, jezdím děnně...